Vår hemsida håller på att uppdateras och kommer därför inte fungera som vanligt under några dagar.

 

 

Till oss kan du maila, ringa, smsa eller boka tid direkt online. Tveka inte att höra av dig om du har frågor eller funderingar!

 

Eriksbergs Hälsoklinik finns på Sjöporten 4, precis vid kajkanten på Eriksberg med fantastisk utsikt över Göteborgs inlopp. Till oss kommer du enkelt med både bil och kommunal trafik. Älvsnabben lägger till precis utanför och buss 16, 31, 99 stannar bakom huset, hållplats Eriksbergstorget. Härifrån går du bara ned mot vattnet, så finns vi i samma hus som närhälsan, barnmorskemottagning, BVC, rehab och apotek. Med bil kör du Lundbyleden och tar av mot Eriksberg, kör mot hotell 11 och parkerar enklast precis bredvid huset eller på Eriksbergstorget. Gratis 2 timmars parkering finns även ett kvarter bort.

 

Det är bara att stiga på och vänta i väntrummet om din terapeut inte är ledig just när du kommer.

 

Välkommen!

Kontakta din terapeut

 

 

Kicki: 0702-12 07 03  kicki@e-kliniken.se
Elin: 0706-94 72 68  elin@e-kliniken.se
Joakim: 0720-28 77 51  joakim@e-kliniken.se
Sofia: 0702-62 72 70  sofia@e-kliniken.se
Annelie: 0709-575912  annelie@e-kliniken.se
Tyra: 0723-75 60 90  tyra@e-kliniken.se
Anna: 0705-90 18 86 anna@e-kliniken.se
Sandra: 0704-95 31 03  sandra@e-kliniken.se
Lisette: 0705-596952  lisette@e-kliniken.se
Anu Maria: 0764-135225  anumaria@e-kliniken.se
Venla: 0704-109275  venla@e-kliniken.se
Victor: 076-2627155  victor@e-kliniken.se
Andrea: 072-7001509  andrea@e-kliniken.se
Annelie: 070-6575664  lovhammar@e-kliniken.se