Eriksbergs Hälsoklinik

Till oss kan du maila, ringa, smsa eller boka tid direkt online. Tveka inte att höra av dig om du har frågor eller funderingar!

Adress:
Sjöporten 4, 417 64 Göteborg

Öppet: Måndag – Fredag

Telefon: 031-389 02 50

E-post: info@e-kliniken.se

Hitta hit!

Eriksbergs Hälsoklinik finns på Sjöporten 4, precis vid kajkanten på Eriksberg med fantastisk utsikt över Göteborgs inlopp. Till oss kommer du enkelt med både bil och kommunal trafik.

Båt: Älvsnabben lägger till precis utanför.

Buss: Buss hpl. Eriksbergstorget.

Bil: Parkering finns brevid huset, samt gratis parkering ett kvarter bort.

Det är bara att stiga på och vänta i väntrummet om din terapeut inte är ledig just när du kommer.

Kicki Johansson

Kicki Johansson

0702-12 07 03
kicki@e-kliniken.se

Therese Bergholtz

Therese Bergholtz

0768-98 77 77
therese@e-kliniken.se

Elin Fahlgren

Elin Fahlgren

0706-94 72 68
elin@e-kliniken.se

Joakim Landqvist

Joakim Landqvist

0720-28 77 51
joakim@e-kliniken.se

Angelica Ritter

Angelica Ritter

0705-49 79 36
angelica@e-kliniken.se

Lisette Harbeck

Lisette Harbeck

0705-59 69 52
lisette@e-kliniken.se

Sebastian Brander

Sebastian Brander

Victor Åkerström

Victor Åkerström

0762-62 71 55
victor@e-kliniken.se

Annelie Lovhammar

Annelie Lovhammar

Annelie Christensson

Annelie Christensson

0709-57 59 12
annelie@e-kliniken.se

Frida Pettersson

Frida Pettersson

0709-37 13 60
frida@e-kliniken.se

Jan Johansson

Jan Johansson

0706-20 64 10
jan@e-kliniken.se

Fei Tian

Fei Tian

0707-13 68 05
fei@e-kliniken.se

0
    0
    Varukorg
    Din varukorg är tomTill webshopen