Till oss kan du maila, ringa, smsa eller boka tid direkt online. Tveka inte att höra av dig om du har frågor eller funderingar!

 

Eriksbergs Hälsoklinik finns på Sjöporten 4, precis vid kajkanten på Eriksberg med fantastisk utsikt över Göteborgs inlopp. Till oss kommer du enkelt med både bil och kommunal trafik.

 

Båt: Älvsnabben lägger till precis utanför.

Buss: Buss 16, 31, 99, hpl. Eriksbergstorget.

Bil: Parkering finns brevid huset, samt gratis parkering ett kvarter bort.

 

Det är bara att stiga på och vänta i väntrummet om din terapeut inte är ledig just när du kommer.

Eriksbergs Hälsoklinik

Sjöporten 4, 417 64 Göteborg

 

Måndag – Fredag

 

031-389 02 50

info@e-kliniken.se

Andrea Waidele

0727-00 15 09

andrea@e-kliniken.se

Annelie Christensson

0709-57 59 12

annelie@e-kliniken.se

Annelie Lovhammar

0706-57 56 64

lovhammar@e-kliniken.se

Anu Maria Kallio

0764-13 52 25

anumaria@e-kliniken.se

Elin Fahlgren

0706-94 72 68

elin@e-kliniken.se

Joakim Landqvist

0720-28 77 51

joakim@e-kliniken.se

Kicki Johansson

0702-12 07 03

kicki@e-kliniken.se

Lisette Harbeck

0705-59 69 52

lisette@e-kliniken.se

Sandra Sasic

0704-95 31 03

sandra@e-kliniken.se

Sofia Börjesson

0702-62 72 70

sofia@e-kliniken.se

Tyra Nord

0723-75 60 90

tyra@e-kliniken.se

Venla Kärki

0704-10 92 75

venla@e-kliniken.se

Victor Åkerström

0762-62 71 55

victor@e-kliniken.se

VILL DU HA VÅRT NYHETSBREV?