Till oss kan du maila, ringa, smsa eller boka tid direkt online. Tveka inte att höra av dig om du har frågor eller funderingar!

 

Eriksbergs Hälsoklinik finns på Sjöporten 4, precis vid kajkanten på Eriksberg med fantastisk utsikt över Göteborgs inlopp. Till oss kommer du enkelt med både bil och kommunal trafik.

 

Båt: Älvsnabben lägger till precis utanför.

Buss: Buss hpl. Eriksbergstorget.

Bil: Parkering finns brevid huset, samt gratis parkering ett kvarter bort.

 

Det är bara att stiga på och vänta i väntrummet om din terapeut inte är ledig just när du kommer.

Eriksbergs Hälsoklinik

Sjöporten 4, 417 64 Göteborg

 

Måndag – Fredag

 

031-389 02 50

info@e-kliniken.se

Andrea Waidele

0727-00 15 09

andrea@e-kliniken.se

Angelica Ritter

0705-49 79 36

angelica@e-kliniken.se

Annelie Christensson

0709-57 59 12

annelie@e-kliniken.se

Annelie Lovhammar

0706-57 56 64

lovhammar@e-kliniken.se

Elin Fahlgren

0706-94 72 68

elin@e-kliniken.se

Joakim Landqvist

0720-28 77 51

joakim@e-kliniken.se

Kicki Johansson

0702-12 07 03

kicki@e-kliniken.se

Lisette Harbeck

0705-59 69 52

lisette@e-kliniken.se

Therese Bergholtz

0768-98 77 77

therese@e-kliniken.se

Tyra Nord

0723-75 60 90

tyra@e-kliniken.se

Sebastian Brander

0703-93 93 13

sebastian@e-kliniken.se

Victor Teisanu

0735-26 98 29

teisanu@e-kliniken.se

Victor Åkerström

0762-62 71 55

victor@e-kliniken.se